Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088

lek. med. Stella Korycińska

Stella Korycińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów odbyła roczne stypendium na Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Już jako studentka zdobywała doświadczenie w dziedzinach zabiegowych spędzając czas wolny na oddziałach chirurgii ogólnej, endokrynologicznej, dziecięcej, kardiochirurgii dziecięcej w łódzkich szpitalach oraz realizując program Indywidualnego Toku Studiów w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej WSS im. Kopernika w Łodzi. 

Stella Korycińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów odbyła roczne stypendium na Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Już jako studentka zdobywała doświadczenie w dziedzinach zabiegowych spędzając czas wolny na oddziałach chirurgii ogólnej, endokrynologicznej, dziecięcej, kardiochirurgii dziecięcej w łódzkich szpitalach oraz realizując program Indywidualnego Toku Studiów w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej WSS im. Kopernika w Łodzi. Aktualnie jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Chirurgicznym z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Stella Korycińska jest absolwentką 2-letniej szkoły podyplomowej Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założonej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych specjalistów krajowych i zagranicznych w dziedzinie dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz anti-aging. Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza na szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Wykonywane techniki zabiegowe:
- Peelingi medyczne
- Mezoterapia
- Skinbooster
- Toksyna botulinowa
- Wypełniacze (kwas hialuronowy)
- Stymulatory tkankowe (Linerase, Crystalys/Radiesse, Ellance, Sculptra)
- Osocze bogatopłytkowe
- Fibryna bogatopłytkowa
- Techniki łączone
- Laseroterapia

"Dzięki pracy w dziedzinie medycyny estetycznej udaje mi się połączyć moją pasję chirurgiczną oraz zamiłowanie do estetyki. Studia w szkole podyplomowej nauczyły mnie przede wszystkim całościowego podejścia do pacjenta oraz łączenia wszystkich dostępnych technik w celu osiągnięcia zadowalającego rezultatu. W pracy jestem nastawiona na naturalny efekt i co najważniejsze satysfakcję pacjenta".

Umów
online