W Centrum Medycznym CODE wszystkie zabiegi z zakresu estetycznej medycyny laserowej wykonują wykwalifikowani lekarze.

Laser CO2 Matrix jest najnowocześniejszym, polskim urządzeniem do estetycznej medycyny laserowej, umożliwia on wykonywanie wielu zabiegów poprawiających wygląd naszej twarzy, dekoltu oraz reszty ciała. Urządzenie wyposażone jest w źródło promieniowania w postaci rury ceramicznej o mocy 50 W. Dzięki innowacyjności Lasera Matrix posiadamy szerokie spectrum wykonywanych zabiegów. 

W czerwcu zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i laserowej. Zapisy: tel. 887 220 088

W zakres zabiegów wykonywanych przy pomocy Lasera CO2 Matrix Cryoflex wchodzą m.in. :

  • resurfacing twarzy,
  • usuwanie zmarszczek,
  • usuwanie przebrawień,
  • usuwanie blizn,
  • usuwanie blizn / zmian potrądzikowych,
  • usuwanie rozstępów,
  • usuwanie zmian skórnych
  • usuwanie brodawek, włókniaków, kurzajek.

 Zachęcamy do zapoznania się naszymi cenami. Kliknij tutaj.

 W Centrum Medycznym CODE istnieje możliwości rozłożenia kosztu zabiegu na raty !

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas! Zapisz się w czerwcu na bezpłatną konsultację!

Tel. 887-220-088  

 

USUWANIE BLIZN POURAZOWYCH, POZABIEGOWYCH ORAZ POTRĄDZIKOWYCH

Blizny powstają w wyniku zranienia skóry lub skutek płytkich zranień i wraz z upływem czasu zanikają. Niestety niektóre blizny są na tyle głębokie, że są dla wielu problemem estetycznym lub zdrowotnym. Co więcej, blizny rozległe mogą wywoływać silny ból, świąd i przykurcze. Dzięki metodzie laserowej usuwanie blizn w szybki i bezbolesny sposób niweluje  blizny potrądzikowe, pooperacyjne i powypadkowe. 

Na czym polega zabieg ?

Laserowe usuwanie blizn  wykonujemy za pomocą Lasera CO2 Matrix. Emitowana wiązka laserowa pobudza organizm do tworzenia nowej tkanki skóry. Laser dociera do wszystkich warstw skóry i eliminuje wszystkie zmiany. Laserowe usuwanie blizn zanikowych przynosi efekty już po pierwszym zabiegu. Laser tworzy mikrouszkodzenia, które ułatwiają gojenie, likwidują zagłębienia i wyrównują koloryt. Laser usuwa około 30% tkanki tworzącej blizny. Dzięki temu w organizmie rozpoczyna się regeneracja włókien kolagenowych. Nowe włókna kolagenowe tworzą nową, zdrową tkankę, która zastępuje bliznę. Jest to metoda całkowicie bezbolesna. Laser frakcyjny nie powoduje również żadnych zmian zewnętrznej warstwy naskórka. Obecnie laserowe usuwanie blizn jest najbardziej efektywną metodą redukcji zmian skóry.


 Zachęcamy do zapoznania się naszymi cenami. Kliknij tutaj.

 W Centrum Medycznym CODE istnieje możliwości rozłożenia kosztu zabiegu na raty !

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas! Zapisz się w czerwcu na bezpłatną konsultację!

Tel. 887-220-088  

 

Specjaliści

lek. med. Adrian Wiatrowski

lek. med. Adrian Wiatrowski

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku Wojskowo- Lekarskim, na co dzień jest młodszym asystentem w Oddziale Chorób Wewnętrznych w WWCOiT...

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088
lek. med. Stella Korycińska

lek. med. Stella Korycińska

Stella Korycińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów odbyła roczne stypendium na Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Już jako studentka zdobywała doświadczenie w dziedzinach zabiegowych spędzając czas wolny na oddziałach chirurgii ogólnej, endokrynologicznej, dziecięcej, kardiochirurgii dziecięcej w łódzkich szpitalach oraz realizując program Indywidualnego Toku Studiów w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej WSS im. Kopernika w Łodzi. 

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088

Umów
online