W Centrum Medycznym CODE wszystkie zabiegi z zakresu estetycznej medycyny laserowej wykonują wykwalifikowani lekarze.

Laser CO2 Matrix jest najnowocześniejszym, polskim urządzeniem do estetycznej medycyny laserowej, umożliwia on wykonywanie wielu zabiegów poprawiających wygląd naszej twarzy, dekoltu oraz reszty ciała. Urządzenie wyposażone jest w źródło promieniowania w postaci rury ceramicznej o mocy 50 W. Dzięki innowacyjności Lasera Matrix posiadamy szerokie spectrum wykonywanych zabiegów. 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i laserowej. Zapisy: tel. 887 220 088

W zakres zabiegów wykonywanych przy pomocy Lasera CO2 Matrix Cryoflex wchodzą m.in. :

  • resurfacing twarzy,
  • usuwanie zmarszczek,
  • usuwanie przebrawień,
  • usuwanie blizn,
  • usuwanie blizn / zmian potrądzikowych,
  • usuwanie rozstępów,
  • usuwanie zmian skórnych
  • usuwanie brodawek, włókniaków, kurzajek.

 Zachęcamy do zapoznania się naszymi cenami. Kliknij tutaj.

 W Centrum Medycznym CODE istnieje możliwości rozłożenia kosztu zabiegu na raty !

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas! 

Tel. 887-220-088  

 

USUWANIE BLIZN POURAZOWYCH, POZABIEGOWYCH ORAZ POTRĄDZIKOWYCH

Blizny powstają w wyniku zranienia skóry lub skutek płytkich zranień i wraz z upływem czasu zanikają. Niestety niektóre blizny są na tyle głębokie, że są dla wielu problemem estetycznym lub zdrowotnym. Co więcej, blizny rozległe mogą wywoływać silny ból, świąd i przykurcze. Dzięki metodzie laserowej usuwanie blizn w szybki i bezbolesny sposób niweluje  blizny potrądzikowe, pooperacyjne i powypadkowe. 

Na czym polega zabieg ?

Laserowe usuwanie blizn  wykonujemy za pomocą Lasera CO2 Matrix. Emitowana wiązka laserowa pobudza organizm do tworzenia nowej tkanki skóry. Laser dociera do wszystkich warstw skóry i eliminuje wszystkie zmiany. Laserowe usuwanie blizn zanikowych przynosi efekty już po pierwszym zabiegu. Laser tworzy mikrouszkodzenia, które ułatwiają gojenie, likwidują zagłębienia i wyrównują koloryt. Laser usuwa około 30% tkanki tworzącej blizny. Dzięki temu w organizmie rozpoczyna się regeneracja włókien kolagenowych. Nowe włókna kolagenowe tworzą nową, zdrową tkankę, która zastępuje bliznę. Jest to metoda całkowicie bezbolesna. Laser frakcyjny nie powoduje również żadnych zmian zewnętrznej warstwy naskórka. Obecnie laserowe usuwanie blizn jest najbardziej efektywną metodą redukcji zmian skóry.


 Zachęcamy do zapoznania się naszymi cenami. Kliknij tutaj.

 W Centrum Medycznym CODE istnieje możliwości rozłożenia kosztu zabiegu na raty !

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Tel. 887-220-088  

 

Specjaliści

lek. Jakub Kret

lek. Jakub Kret

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz rezydent odbywający szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Członek kandydat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarz stale podnoszący swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.

więcej...
Umów się na wizytę
887-220-088
lek. Iwona Kulesza

lek. Iwona Kulesza

Ukończyła wydział stomatologii w 2002 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń organizowanych przez firmę Fenice oraz Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging. Poszerzała swoje kwalifikacje o techniki wykonywania zabiegów mezoterapii i podawania m.in. toksyny botulinowej i wypełniaczy.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.