PROMOCJA - Powiększanie ust


WAKACYJNE PROMOCJE !

 POWIĘKSZANIE UST : 900 zł ⇒ 700 zł

 Oferta promocyjna obowiązuje do końca wakacji u lek. med. Adriana Wiatrowskiego.

Do zabiegu modelowania ust wykorzystywane są preparaty, które nadają efekt powiększenia i nawilżenia ust. Podczas zabiegu ulegają poprawie małe oraz wąskie usta, istnieje również możliwość zniwelowania dysproporcji pomiędzy wargami, zmarszczki palacza bądź opadających kącików ust.

W Naszym Centrum Medycznym pracują jedynie wykwalifikowani Lekarze Medycyny Estetycznej. Pracujemy na preparatach najwyższej klasy: Jouvederm oraz Teoxane.


 

 OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ! Nie zwlekaj, umów się !

tel. 887-220-088

EFEKTY zabiegu powiększania ust:

  • Większe, symetryczne usta,
  • Intensywna czerwień warg,
  • Wyraźny kontur ust,
  • Nawilżone usta,
  • Redukcja opadających kącików ust,
  • Redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza”).

 

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w wybrany obszar ust. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, ale docelowy kształt usta nabierają po 3 dniach od zabiegu.

Czy modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

Okolice ust są bardzo wrażliwym miejscem na naszej twarzy. W celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu i zniwelowania bólu stosuje się krem znieczulający. Krem ten jest nakładany na skórę około 30-40 minut przed planowanym ostrzykiwaniem ust.

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym
— zalecenia po zabiegu.

Po zabiegu należy przestrzegać kilku zasad. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać nadmiernej mimiki twarzy. Nie należy również dotykać, ani masować ust. Przez 3 dni po zabiegu nie wskazane jest przebywanie na słońcu oraz nadmiernym cieple (np. sauna).


 OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ! Nie zwlekaj, umów się !

tel. 887-220-088

 

EFEKTY ZABIEGU

Umów
online