PROMOCJA - Osocze bogatopłytkowe


WAKACYJNE PROMOCJE !


 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE :

 

Twarz : 550 zł ⇒ 300 zł

Twarz + szyja : 800 zł ⇒ 400 zł

Twarz + szyja + dekolt : 1000 zł ⇒ 500 zł

Łysienie osocze : 550 zł ⇒ 300 zł

Łysienie osocze z fibryną : 800 zł ⇒ 450 zł

 

Oferta promocyjna obowiązuje do końca wakacji u lek. med. Adriana Wiatrowskiego.

Co daje nam zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Osocze bogatopłytkowe stosowane jest w zabiegach odmładzających i regenerujących skórę. Zawiera ono liczne czynniki wzrostowe, które pobudzają skórę do wytwarzania nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także pobudzają powstawanie nowych komórek naskórka. Efektem tego jest regeneracja skóry, poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Następuje zwiększenie ukrwienia i nawilżenia skóry, co sprawia, że staje się wyraźnie młodsza i nabiera blasku.

 

Efekty zabiegu z wykorzystaniem osocza:

  • rewitalizacja skóry,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • poprawa ukrwienia skóry,
  • zwiększona elastyczność i napięcie skóry,
  • wygładzenie i spłycenie zmarszczek i bruzd.

 

Na czym polega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta, która następnie zostaje poddana odwirowaniu, tak aby nie uszkodzić płytek oraz nie doprowadzić do ich przedwczesnej aktywacji. Dopiero po podaniu następuje powolna aktywacja i wydzielanie czynników wzrostu, a skóra ma czas na ich pełną absorpcję i wykorzystanie. Wszystkie zbawienne substancje wydzielane są przez nasze własne, autologiczne płytki krwi.

 

Co po zabiegu?

Po zabiegu widoczne są zaczerwienienia w miejscach wkłucia, które znikają po kilku minutach i są niewidoczne pod makijażem. Z uwagi na liczne drobne wkłucia przy podawaniu osocza istnieje możliwość pojawienia się drobnych siniaków na skórze. W większości przypadków następnego dnia nie widać żadnych śladów po wykonaniu zabiegu.

EFEKTY ZABIEGU

Umów
online