Plastyka krótkiego wędzidełka

« wróć

PLASTYKA KRÓTKIEGO WĘDZIDEŁKA

 

Krótkie wędzidełko, naderwane wędzidełko napletka to wada anatomiczna prowadząca do trudności w odprowadzeniu napletka, pociągania żołędzi ku dołowi, dyskomfortu i bólu w czasie współżycia.

Choroba może mieć charakter wrodzony lub wynikać z przebytych urazów, stanów zapalnych. W czasie współżycia krótkie wędzidełko może ulec uszkodzeniu, a w następstwie doprowadzić do krwawienia z tętnicy przebiegającej bezpośrednio w wędzidełku.

Jedyną formą leczenia pozwalającą na eliminację dolegliwości oraz ryzyka krwawienia pozostaje operacja plastyczna wędzidełka. Wykonuje ją urolog. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, polega na nacięciu i wydłużeniu wędzidełka.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, rana po zabiegu goi się przez 7- 14 dni. W tym okresie wskazana jest wstrzemięźliwość. Wyleczenie jest trwałe.

Cena zabiegu: 650 zł

Przed zabiegiem wymagana jest wizyta kwalifikacyjna.
Zabieg realizowany jest najpóźniej w ciągu 7 dni od wizyty kwalifikacyjnej.

Lekarz wykonujący zabieg: Michał Janiszewski, urolog

 
ZAPISY TELEFONICZNE: 887 220 088

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.