Medi Raty

« wróć

Od dnia 1 września Centrum Medyczne CODE wychodząc na przeciw wymaganiom pacjentów uruchamia możliwość płatności za zabiegi w ratach.

 

MediRaty to pożyczka, która umożliwiła już tysiącom pacjentów opłacenie kosztów leczenia i innych usług w wybranych przez siebie gabinetach. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany opłaceniem zabiegu w ratach zadzwoń do rejestracji CMS CODE, my wypełnimy za Ciebie formularz zgłoszeniowy, a konsultant MediRat zadzwoni do Ciebie w przeciągu 15 minut z konkretną ofertą

 

MediRaty dają możliwość finansowania każdego zabiegu powyżej 500 zł !

 

 

 

Kalkulator rat -> kliknij tutaj

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas !

887-220-088

Jak działa system finansowania i płatności ratalnych MediRaty?

Zdolność kredytowa.

Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka), kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej.

Formalności w 4 minuty.

Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty.

krzyżyk

Ułatwiony dostęp do prywatnych klinik w całej Polsce.

Dobra historia kredytowa i stałe dochody dają ogromne możliwości korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz usług klinik urody, gabinetów rehabilitacyjnych.

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.