BEZPŁATNE KONSULTACJE z zakresu Medycyny Estetycznej...

« wróć

Informujemy, iż przez całe wakacje
lek. med. Adrian Wiatrowski będzie przeprowadzał

BEZPŁATNE konsultacje z zakresu medycyny estetycznej.
W CMS CODE realizujemy zarówno konsultacje
jak i zabiegi medycyny estetycznej 
bądź medycyny laserowej.


Realizujemy m. in. usuwanie zmarszczek, modelowanie ust, wolumetrię twarzy, korekcję kształtu nosa, mezoterapię igłową skóry głowy (leczenie łysienia), mezoteriapię twarzy, szyi, dekoltu (odmładzanie), kompleksowe zabiegi z komórkami macierzystymi - fibryna bogatopłytkowa z osoczem, wampirzy lifting, dermapen, leczenie bruksizmu, ujędrnianie ciała, usuwanie rozstępów, usuwanie blizn i przebarwień, zmian potrądzikowych, usuwanie zmian skórnych: włókniaki, brodawki, kurzajki, przebarwienia i wiele innych...Pracujemy na najwyższej klasy preparatach marki Jouvederm oraz Teoxane.

Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest poprzedzony wywiadem i konsultacją, która ma na celu zapoznanie się ze stanem zdrowia oraz oczekiwaniami pacjenta i zaprezentowanie sugestii oraz możliwości w rozwiązaniu danego problemu pacjenta. Przez całe wakacje możesz skorzystać z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI


                                                                         OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ! Nie zwlekaj, umów się !

tel. 887-220-088

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.