Bezpłatna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej !

« wróć

   

 STYCZEŃ MIESIĄCEM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W CENTRUM MEDYCZNYM CODE 

Konsultacje przeprowadza lek. Stella Korycińska. 
Nie wiesz, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy 

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultację z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, 
podczas której Pani Doktor zarekomenduje odpowiedni dla Ciebie zabieg


 

Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji !

 

Zapisy telefoniczne: 887-220-088  

Zapisy on-line: kliknij tutaj


 

Stella Korycińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów odbyła roczne stypendium na Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Już jako studentka zdobywała doświadczenie w dziedzinach zabiegowych spędzając czas wolny na oddziałach chirurgii ogólnej, endokrynologicznej, dziecięcej, kardiochirurgii dziecięcej w łódzkich szpitalach oraz realizując program Indywidualnego Toku Studiów w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej WSS im. Kopernika w Łodzi. Aktualnie jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Chirurgicznym z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Stella Korycińska jest absolwentką 2-letniej szkoły podyplomowej Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging w Warszawie, założonej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych specjalistów krajowych i zagranicznych w dziedzinie dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz anti-aging. Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza na szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Wykonywane techniki zabiegowe:
- Peelingi medyczne
- Mezoterapia
- Skinbooster
- Toksyna botulinowa
- Wypełniacze (kwas hialuronowy)
- Stymulatory tkankowe (Linerase, Crystalys/Radiesse, Ellance, Sculptra)
- Osocze bogatopłytkowe
- Fibryna bogatopłytkowa
- Techniki łączone
- Laseroterapia

"Dzięki pracy w dziedzinie medycyny estetycznej udaje mi się połączyć moją pasję chirurgiczną oraz zamiłowanie do estetyki. Studia w szkole podyplomowej nauczyły mnie przede wszystkim całościowego podejścia do pacjenta oraz łączenia wszystkich dostępnych technik w celu osiągnięcia zadowalającego rezultatu. W pracy jestem nastawiona na naturalny efekt i co najważniejsze satysfakcję pacjenta".

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.